Herrbyrå ek

Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek
Herrbyrå ek

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBYRÅ, ek, 1900-tal, 6 lådor, beslag i mässing, höjd ca 135, 94x44 cm

fanérbortfall, slitage, nyckel finns att hämta i utlämningen

560286

2018-07-24