Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBYRÅ, ek, 1900-tal, 6 lådor, beslag i mässing, höjd ca 135, 94x44 cm
fanérbortfall, slitage, nyckel finns att hämta i utlämningen
560286
2018-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här