Soffgrupp

Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp
Soffgrupp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SOFFGRUPP, 6 dlr, 1900-tal, bestående av soffa, 4 karmfåtöljer, bord med glasskiva, riklig intarsia med bl.a pärlemor, lösa plymåer, soffans längd ca 167, sitthöjd 49 cm

Bruksslitage

560304

2018-07-24