Leopold Fare oljemålning

Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning
Leopold Fare oljemålning

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LEOPOLD FARE (1926-1996), "Stillhet (vid Verkeån)", signerad Fare, daterad á tergo 1995, olja på duk, 103x127 cm

Obetydligt mäke i dukens nederkant

560317

2018-07-24