Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LEOPOLD FARE (1926-1996), "Stillhet (vid Verkeån)", signerad Fare, daterad á tergo 1995, olja på duk, 103x127 cm
Obetydligt mäke i dukens nederkant
560317
2018-07-24
Gör en kostnadsfri värdering här