Skåp Jugend
Klubbat för:
5 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, skuren dekor, fem lådor, dörr med spegel, beslag i patinerad metall, höjd ca 205, 105x49 cm
Bruksslitage, smärre märken, stötskador, senare tillverkade hyllplan
560318
2018-07-24