Skåp Jugend

Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KLÄDSKÅP, 1900-talets början, jugend, ek, skuren dekor, fem lådor, dörr med spegel, beslag i patinerad metall, höjd ca 205, 105x49 cm

Bruksslitage, smärre märken, stötskador, senare tillverkade hyllplan

560318

2018-07-24