Barskåp intarsia 1900-tal
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARSKÅP, gustaviansk stil, omkring 1900-talets mitt, fanér och intarsiadekor med blomstergirlanger i olika träslag bland annat mahogny, palisander och björk, beslag i brons, höjd ca 103, 111x43 cm
Smärre bruksslitage
560319
2018-07-24