Stolar industrimodell
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ARBETSSTOLAR, 4 st, industrimodell, omkring 1900-talets sista kvartal, hammarlackerat metallunderrede, justerbar, sits och rygg fanerat i mahogny,
sitthöjd 63-70 cm
Bruksslitage, märken i sits
560320
2018-07-24