Sideboard 1900-talets mitt

Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt
Sideboard 1900-talets mitt

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1950-/60-tal, fanerat i teak, benställning i palisander, 4 lådor samt luckor med invändig hylla, höjd 75, 169 x 42 cm

Bruksslitage

560322

2018-07-24