Ole Gjerløv-Knudsen Torben Lind modulsoffa

Klubbat för:

4 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

OLE GJERLØV-KNUDSEN/ TORBEN LIND, ´´Moduline´´, 1900-talets andra hälft, Danmark, 4 moduler varav en med sidoarmstöd, delvis klädda i svart skinn, sitthöjd ca 39 cm

Kuntoraportti

Klädsel med skador, lagningar samt slitage

560330

Päivämäärä:

2018-07-24