Soffbord svartmålad

Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad
Soffbord svartmålad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOFFBORD, samtida, svartmålad skiva med svart underrede i metall, höjd ca 43, diameter 80 cm

Bruksslitage, små repor, märke från ett vattenglas

560337

2018-07-25