Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VASER, 2 st, 1900-talets början, jugend, iriserande, grönt glas med montering i vit metall, möjligtvis Loetz, höjd 25.5 cm
Smärre slitage, ställvis anlöpning
560348
2018-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här