Vaser jungend

Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend
Vaser jungend

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st, 1900-talets början, jugend, iriserande, grönt glas med montering i vit metall, möjligtvis Loetz, höjd 25.5 cm

Smärre slitage, ställvis anlöpning

560348

2018-07-25