Sekretär 1800-talets mitt

Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt
Sekretär 1800-talets mitt

Klubbat för:

6 200 SEK

4 000 SEK

SEKRETÄR, 1800-talets mitt, fanérad i björk och masurbjörk, tvådelad, överdelen med låda i sargen, inredning med backgammonspel samt klaff med bakomliggande lådor och fack, nederdelen med 3 lådor, nyckel finns, höjd ca 130, 118x55 cm

Slitage, några fanéringsskador

560354

2018-07-25