Sekretär 1800-talets mitt
Klubbat för:
6 200 SEK
4 000 SEK
SEKRETÄR, 1800-talets mitt, fanérad i björk och masurbjörk, tvådelad, överdelen med låda i sargen, inredning med backgammonspel samt klaff med bakomliggande lådor och fack, nederdelen med 3 lådor, nyckel finns, höjd ca 130, 118x55 cm
Slitage, några fanéringsskador
560354
2018-07-25