Aina Kånge matta

Aina Kånge matta
Aina Kånge matta
Aina Kånge matta
Aina Kånge matta

Klubbat för:

850 SEK

2 000 SEK

AINA KÅNGE, matta, 1950/60-tal, ´Bruzaholm´, sniljeflossa, ca 194X134 cm

Bruksslitage

560359

2018-07-25