Klubbat för:
5 400 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
HANS AGNE JAKOBSSON, 1 par utomhuslampor, "Tratten", Markaryd, koppar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 25 cm
Zustandsbeschreibung
ytslitage, sågat hål för sladd på ett väggfäste
560376
2018-07-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner