Hans Agne Jakobsson utebelysning

Klubbat för:

5 400 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

HANS AGNE JAKOBSSON, 1 par utomhuslampor, "Tratten", Markaryd, koppar, 1900-talets andra hälft, höjd ca 25 cm

Zustandsbeschreibung

ytslitage, sågat hål för sladd på ett väggfäste

560376

2018-07-31