Figuriner porslin

Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin
Figuriner porslin

Klubbat för:

500 SEK

1 500 SEK

FIGURINER, 3 st, porslin, bestående av flicka med gås, Kunglig Dansk, 1975-1979, flicka med duva, Bing & Gröndahl 1970-tal, samt kvinna med gås, Nao serien, Lladro, 1977-1989, höjd ca 14-25 cm

Smärre slitage

560384

2018-07-25