Fåtölj i skinn
2018-07-25
560393
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1980/90-tal, klädd i rött skinn, stålrör samt böjträ, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, sitthöjd 41 cm
Röklukt, bruksslitage