Fåtölj i skinn

Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn
Fåtölj i skinn

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, 1980/90-tal, klädd i rött skinn, stålrör samt böjträ, enligt uppgift inköpt på Nordiska Galleriet, sitthöjd 41 cm

Röklukt, bruksslitage

560393

2018-07-25