Pelle Åberg akvarell

Pelle Åberg akvarell
Pelle Åberg akvarell
Pelle Åberg akvarell
Pelle Åberg akvarell
Pelle Åberg akvarell
Pelle Åberg akvarell

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PELLE ÅBERG (1909-1964), "Aperetif", signerad Pelle Åberg, akvarell, ca 24x24 cm

Bladet gulnat, ej examinerad ur ramen

560396

2018-07-25