Fönster, 2st, 1900-tal

Fönster, 2st, 1900-tal
Fönster, 2st, 1900-tal
Fönster, 2st, 1900-tal
Fönster, 2st, 1900-tal
Fönster, 2st, 1900-tal
Fönster, 2st, 1900-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

3 500 SEK

FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade, pendanger, glas, flergfärgat och olikformat, fönsterbågar i trä, ca 140,5 x 53,5 cm (yttermått)

Slitage. Glas med sprickor

560399

2018-07-26