Klubbat för:
2 800 SEK
3 500 SEK
FÖNSTER, 2 st, 1900-tal, blyinfattade, pendanger, glas, flergfärgat och olikformat, fönsterbågar i trä, ca 140,5 x 53,5 cm (yttermått)
Slitage. Glas med sprickor
560399
2018-07-26