GOLVLAMPOR, 2st, 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, snarlika, 1900-talets första hälft, trä med svärtad dekor, oktagonalt skaft, rund fot på fötter, ljushållare i patinerad metall, höjd ca 129-142 cm

Slitage.

560403

2018-07-26