Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963) "fleurs", 1951, signerad G Braque, numrerad 19/20, färglitografi, ca 26x19 cm
Gulnad, något vågigt blad
560407
2018-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här