Georges Braque litografi

Georges Braque litografi
Georges Braque litografi

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), Fåglar, signerad G Braque, numrerad 24/75, färglitografi, ca 29x24 cm

Smärre gulnader

560413

2018-07-25