Inger Ekdahl oljemålning
Klubbat för:
22 000 SEK
Arviointi
8 000 SEK
Kuvaus
INGER EKDAHL (född 1922): komposition, signerad och daterad á tergo Inger Ekdahl 1958, olja på duk, ca 48x64 cm
Kuntoraportti
560414
Päivämäärä:
2018-07-25