Inger Ekdahl oljemålning

Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning
Inger Ekdahl oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Arviointi

8 000 SEK

Kuvaus

INGER EKDAHL (född 1922): komposition, signerad och daterad á tergo Inger Ekdahl 1958, olja på duk, ca 48x64 cm

Kuntoraportti

560414

Päivämäärä:

2018-07-25