Barbro Runefelt-Taltavull oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO RUNEFELT-TALTAVULL ( född 1938): Komposition med kvinna, signerad och daterad B Runefelt 1965, olja på duk, ca 100x80 cm

Röklukt

560418

2018-07-25