Stig Claesson Slas teckning

Stig Claesson Slas teckning
Stig Claesson Slas teckning
Stig Claesson Slas teckning
Stig Claesson Slas teckning
Stig Claesson Slas teckning
Stig Claesson Slas teckning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Motiv från vitabergsparken, signerad och daterad Stig Claesson -59, tusch på papper, bildstorlek ca 15x28 cm

Gulnat blad, oramad

560420

2018-07-25