Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FIRMA SVENSKT TENN, bricka, troligen Nils Fougstedt, Stockhom 1927, tenn, graverad dekor, stämplad med änglamärket, diameter ca 25 cm
Bucklig kant, slitage
560423
2018-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här