Klubbat för:
84 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
ROBERT BREER (Amerika 1926-2011): "Noel", signerad och daterad a tergo Breer -54, olja på duk, ca 130x80 cm
Fläck
560430
2018-07-25
Gör en kostnadsfri värdering här