Barbro Runefelt-Taltavull oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARBRO RUNEFELT-TALTAVULL ( född 1938): I växthuset, signerad och daterad B Runefelt-Taltavull, olja på duk, 81x65 cm

560431

2018-07-25