Vera Nilsson litografi

Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi
Vera Nilsson litografi

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VERA NILSSON (1888-1979): "Händer", signerad Vera Nilsson, färglitografi, 56x42 cm

560432

2018-07-25