Vitrinskåp Karl Johan

Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan
Vitrinskåp Karl Johan

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VITRINSKÅP, 1800-talets första hälft, Karl Johan, fanerad med mahogny, invändigt med justerbara hyllplan i glas, höjd ca 160, 93x48 cm

Nyckel finns

Senare hyllplan, skadad nyckelskylt, blekt

560444

2018-07-28