Mark Hampson blandteknik

Mark Hampson blandteknik
Mark Hampson blandteknik
Mark Hampson blandteknik
Mark Hampson blandteknik

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARK HAMPSON (England, född 1968): "Waking up in Goya´s bed wearing Rembrandt´s feet", signerad och daterad a tergo -1995, blandteknik, ca 66x101 cm

560451

2018-07-25