Joan Miro litografi 1955

Joan Miro litografi 1955
Joan Miro litografi 1955

Klubbat för:

21 000 SEK

18 000 SEK

JOAN MIRO (1893-1983): "Germination Nocturne", signerad och daterad Miro 1955, numrerad 20/50, färglitografi, ca 67x50 cm

Gulnad

560454

2018-07-25