Klubbat för:
21 000 SEK
18 000 SEK
JOAN MIRO (1893-1983): "Germination Nocturne", signerad och daterad Miro 1955, numrerad 20/50, färglitografi, ca 67x50 cm
Gulnad
560454
2018-07-25