Bordspendyl rokokostil

Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil
Bordspendyl rokokostil

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSPENDYL, rokokostil, 1900-talets början, förgylld mässing, växtdekor, höjd ca 48 cm

Bruksskick, ej funktionstestad

560456

2018-07-26