Mari Simmulson fat

Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat
Mari Simmulson fat

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

MARI SIMMULSON, skålfat, Upsala Ekeby, delvis glaserat lergods, monogramsignerad MS, stämplad undertil "UE Verkstad, UE Sweden", ca 22x22 cm

Smärre fläclar

560464

2018-07-25