Jörgen Nash emalj

Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj
Jörgen Nash emalj

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 500 SEK

JÖRGEN NASH (1920-2004): Komposition, signerad och daterad Jörgen Nash 1990, emalj, ca 24,5x24,5 cm

560469

2018-07-31