Stolar 1 par nyrokoko

Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko
Stolar 1 par nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 1 par, nyrokoko, 1800-talets slut, valnöt och ek, sits och rygg i rotting, sitthöjd ca 57 cm

Bruksspår, smärre lagningar, en av stolarna ostadig

560470

2018-07-26