Fåtölj Louis XVI-stil

Fåtölj Louis XVI-stil
Fåtölj Louis XVI-stil
Fåtölj Louis XVI-stil
Fåtölj Louis XVI-stil
Fåtölj Louis XVI-stil
Fåtölj Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, Louis XVI-stil, 1900-tal, förgyllt trä med skuren dekor, klädd i blå och vit textil, sitthöjd ca 50, bredd 80x70 cm

560472

2018-07-26