Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LOCKURNA, slipat glas, England/Irland, omkring 1800, höjd inkl lock 35 cm
Äldre lagning, nagg
560474
2018-08-06
Gör en kostnadsfri värdering här