Lockurna

Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna
Lockurna

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LOCKURNA, slipat glas, England/Irland, omkring 1800, höjd inkl lock 35 cm

Äldre lagning, nagg

560474

2018-08-06