Salvador Dali Paris

Salvador Dali Paris
Salvador Dali Paris
Salvador Dali Paris
Salvador Dali Paris

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Judgement de Paris, from Suite mythologique nouvelle, signerad och numrerad 94/150, torrnål, bildmått ca 58,5x39 cm

LITTERATUR: Michler/ Löpsinger 485

Fläckar i marginalen

560478

2018-08-06