Fåtöljer sent 1800-tal
2018-07-26
560486
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJER, 1800-talets slut, djuphäftad rygg, klädsel i mönstrad kretong, dekortofsar, svarvade ben, sitthöjd ca 39 cm
Hål i klädseln