Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AMPEL, 1920-tal, Upsala Ekeby, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd (t.o.m takfäste) ca 65 cm
Smärre slitage
560495
2018-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här