Upsala Ekeby ampel

Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel
Upsala Ekeby ampel

Klubbat för:

650 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

AMPEL, 1920-tal, Upsala Ekeby, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd (t.o.m takfäste) ca 65 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

560495

Päivämäärä:

2018-07-26