Upsala Ekeby ampel
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
AMPEL, 1920-tal, Upsala Ekeby, delvis glaserat och bemålat lergods, höjd (t.o.m takfäste) ca 65 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
560495
Päivämäärä:
2018-07-26