Herrfickur i silver 18/1700-tal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FICKUR, 5 st, silver, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, cylinder resp spindelgång, diameter 48-53 cm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

560513

2018-07-26