Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FICKUR, 5 st, silver, 17/1800-tal, vitemaljerade urtavlor, cylinder resp spindelgång, diameter 48-53 cm
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage
560513
2018-07-26
Gör en kostnadsfri värdering här