Elicot herrfickur i silver London

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELICOT, fickur, silver, London, England, vitemaljerad urtavla med arabiska siffror, spindelgång, diameter inkl. ytterboett 61 mm

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, skador och slitage

560514

2018-07-26