Man Ray litografi självporträtt

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAN RAY (1890-1976): Självporträtt, 1947, litografi, monogramsignerad samt märkt E.A., ca 20x15,5 cm

560523

2018-07-26