Kristina Laurent vävnader
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRISTINA LAURENT (född 1943): Vävnader, 3 st, abstrakta kompositioner, 1 signerad a tergo, 1 monogramsignerad ´´KL´´, 1 ej signerad, 73x67, 160x100 samt 74x70 cm
Bruksslitage, några mindre fläckar
560530
2018-07-25