Kristina Laurent vävnader

Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader
Kristina Laurent vävnader

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KRISTINA LAURENT (född 1943): Vävnader, 3 st, abstrakta kompositioner, 1 signerad a tergo, 1 monogramsignerad ´´KL´´, 1 ej signerad, 73x67, 160x100 samt 74x70 cm

Bruksslitage, några mindre fläckar

560530

2018-07-25