Klubbat för:
2 200 SEK
3 000 SEK
MEISSEN, mockaservis, 1900-tal, "Blue Danube"/Lökmönstret, porslin, 21 delar, bestående av: 8 mockakoppar med fat, 8 assietter, mockakanna, sockerskål, gräddkanna, cremekopp
Enstaka nagg
560541
2018-07-26