Meissen mockaservis Blue Danube

Klubbat för:

2 200 SEK

3 000 SEK

MEISSEN, mockaservis, 1900-tal, "Blue Danube"/Lökmönstret, porslin, 21 delar, bestående av: 8 mockakoppar med fat, 8 assietter, mockakanna, sockerskål, gräddkanna, cremekopp

Enstaka nagg

560541

2018-07-26