Meissen vaser och fat

Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat
Meissen vaser och fat

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MEISSEN, 1900-tal, 2 vaser, 2 fat, varav ett med mönster i form av drake med den brinnande pärlan, högsta höjd ca 24, diameter 25 cm

Guldkant med visst slitage

560544

2018-07-26