Matgrupp i rokokostil USA

Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA
Matgrupp i rokokostil USA

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BASSET, matgrupp, 1900-talets andra hälft, Virginia, USA, rokokostil, 9 dlr., bestat lövträ, bestående av: matbord, 6 stolar, 1 par karmstolar, bordet höjd 78, 100x150, 3 iläggskivor á 46, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage

560564

2018-07-26